Internet z T-Mobile za darmo na warszawskich plażach, a z Orange płatny, ale za to wszędzie

Internet z T-Mobile za darmo na warszawskich plażach, a z Orange płatny, ale za to wszędzie

Internet w wakacje od T-Mobile i Orange (fot.: Flickr/Reprolurch/CC BY-ND 2.0)
Internet w wakacje od T-Mobile i Orange (fot.: Flickr/Reprolurch/CC BY-ND 2.0)
Kira Czarczyńska
22.07.2012 17:00, aktualizacja: 22.07.2012 19:00

Korzystacie w wakacje z Internetu? Operatorzy wiedzą, że wiele osób robi to częściej niż w pozostałych miesiącach. Sieć T-Mobile wychodzi im naprzeciw i udostępnia wszystkim wypoczywającym na warszawskich plażach bezpłatne bezprzewodowe punkty dostępu do Internetu. Z kolei Orange rusza z kampanią pokazującą, że może zaoferować swoim klientom największy zasięg szybkiego mobilnego Internetu.

Operator, poza używaniem Internetu, zachęca także do korzystania z przygotowanych stref wypoczynku. To właśnie tam można wziąć udział w konkursach, a także zobaczyć program artystyczny z energetycznym tańcem Zumba, warsztatami graffiti, czy pograć we frisbee, boule, Twistera i tenisa plażowego.

Internet z Orange wszędzie

Zobaczcie opracowany na potrzeby kampanii spot reklamowy:

Odpowiadając od razu na potencjalne zarzuty, Wojtek Jabczyński przypomniał, że żaden operator nigdy nie będzie miał 100 proc. zasięgu, zwłaszcza szybkiego Internetu. Zaznaczył jednak, że trzeba pracować, żeby minimalizować takie obszary, tak by w najbliższych latach było jeszcze wygodniej korzystać ze smartfonów, tabletów i laptopów. Podkreślił, że to właśnie robi Orange.

Źródło: Orange • T-Mobile

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)