Inżynier: iPhone 4 CDMA też będzie zepsuty

Inżynier: iPhone 4 CDMA też będzie zepsuty

Inżynier: iPhone 4 CDMA też będzie zepsuty
Paweł Żmuda
18.08.2010 09:00, aktualizacja: 18.08.2010 11:00

O tajemniczym iPhonie CDMA słyszeliśmy wbrew pozorom całkiem sporo. Plotki głoszą, że urządzenie zostanie mocno zmodyfikowane pod względem sprzętowym. Podobno telefon ma zostać wyposażony w procesor o taktowaniu 1,2 GHz. Niektórzy twierdzili, że inżynierowie z Apple'a opracowali nowy sposób umiejscowienia anteny. Niestety ta informacje może być plotką, przynajmniej tak twierdzi specjalista od sprzętu - Spencer Webb z firmy AntennaSys.

Według niego nowy sprzęt zostanie skonstruowany dokładnie tak jak zaprezentowany już iPhone 4. Webb informuje, że cykl projektowy w Apple'u trwa około trzech lat, wskazując, że wszystkie poprzednie wersje smartfona z Cupertino nie różniły się zbytnio pod względem sprzętowym, a zmiany dotyczyły jedynie niewielkich usprawnień technicznych.

Jeśli teoria inżyniera jest trafna, to kolejne telefony prezentowane przez najbliższe trzy lata będą bardzo podobne do iPhone'a 4. Webb uważa, że zmiana konstrukcji byłaby dla firmy Apple zbyt kosztowna i skomplikowana. Specjalista z AntennaSys podkreśla jednak, że wesoła gromadka Jobsa musi rozwiązać problem anteny. Niestety nie wiadomo jeszcze, w jaki sposób.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)