iOS 4.3.4 coraz bliżej...

iOS 4.3.4 coraz bliżej...

iOS 4.3.4 coraz bliżej...
Krystian Bezdzietny
08.07.2011 13:00, aktualizacja: 08.07.2011 15:00

Wszystko wskazuje na to, że kolejną wersją systemu Apple iOS, udostępnioną dla wszystkich, będzie nie 5.0, ale 4.3.4. Powodem jest, jak pewnie wszyscy się domyślają, narzędzie JailbreakMe 4.3.4. Według doniesień Yahoo! Finance w Cupertino trwają prace nad usunięciem niebezpiecznej luki w Safari.

Podczas gdy użytkownicy cieszyli się z udostępnienia JailbreakMe 3.0, niemiecki Urząd Federalny ds. Bezpieczeństwa Informacji wystosował pismo do Apple'a informujące o istnieniu bardzo niebezpiecznej luki w iOS 4.3.3, którą trzeba szybko naprawić. Przedstawiciel koncernu odpowiedział, że trwają prace nad usunięciem błędu, a gdy te dobiegną końca, w naszych iTunesach pojawi się komunikat z informacją o dostępności nowej wersji oprogramowania, najprawdopodobniej iOS 4.3.4.

Jeśli zależy Wam możliwości odblokowania swoich urządzeń, to bacznie obserwujcie, jakie działania oferuje iTunes. Pamiętajcie również o tym, że comex wraz z JailbreakMe 3.0 udostępnił narzędzie PDF Patcher 2, które pozwala załatać niebezpieczną lukę w zabezpieczeniach Safari.

Źródło: GigaOM

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)