iOS 4.3 już 13 lutego?

iOS 4.3 już 13 lutego?
04.02.2011 11:00
iOS 4.3 już 13 lutego?
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Zważywszy na fakt, iż deweloperzy iOS aktualnie testują oprogramowanie 4.3, można się spodziewać, że już niebawem Apple udostępni je publicznie. Niemniej jednak kiedy to nastąpi? David Pogue, z Verizon Wireless, jawnie sugeruje, iż wielka premiera iOS 4.3 nastąpi 13. lutego.

Pouge w wywiadzie z New York Times podzielił się niechcący z redaktorem pewną kwestią, którą z pewnością miał zachować dla siebie. W wywiadzie czytamy:

Nowa funkcja w iPhonie Verizona, czyli Personal Hotspot, umożliwia zamianę iPhone'a w punkt dostępowy WiFi, obsługujący maksymalnie pięć różnych urządzeń, np. laptopów, iPodów touch czy innych urządzeń wyposażonych w moduł WiFi.

To niesamowicie wygodne narzędzie. Wiele smartfonów ma tę funkcję - iPhone AT&T (czyli zwykły iPhone 4) otrzyma ją 13. lutego.

Jak wiemy - funkcja hotspotu jest zaimplementowana w aktualnie dostępnych betach iOS 4.3. Wywiad na stronie internetowej został szybko poprawiony i zamiast sprecyzowanej daty 13. lutego pojawiło się słowo wkrótce.

Udostępnienie iOS 4.3 za 9 dni nie byłoby niczym dziwnym. Daty udostępniania wersji beta tego oprogramowania zgadzałyby się z datą upublicznienia oficjalnej wersji softu. Zatem nie pozostaje nic innego, jak czekać na oficjalny update.

Źródło: iSpazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)