iOS 4 gotowe do pobrania

iOS 4 gotowe do pobrania

iOS 4 gotowe do pobrania
iOS 4 gotowe do pobrania
Krzysztof Basel
21.06.2010 17:46, aktualizacja: 21.06.2010 19:46

Oto i jest! Apple udostępniło na swoich serwerach iOS 4. Najnowsze oprogramowanie mogą pobierać użytkownicy iPhone'ów oraz iPodów touch. Do dzieła!

iOS 4 możecie pobrać bezpośrednio przez iTunes. Do zaktualizowania swojego iPhone'a lub iPoda touch konieczna jest jednak najnowsza wersja programu iTunes 9.2. Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami iOS 4 nie działa z pierwszymi iPhone'ami i iPodami touch.  Użytkownicy iPhone'ów 3G oraz iPodów touch drugiej generacji będą mogli korzystać tylko z części udogodnień nowego systemu. iOS 4 w pełni wspiera tylko iPhone'a 3GS oraz najnowszego iPhone'a 4, czyli urządzenia o odpowiednio mocnej specyfikacji.

Pierwszą nową funkcją, na którą czekaliśmy niemal od początku istnienia iPhone’a jest multitasking. CEO Apple tłumaczył, że wprowadzenie tej przydatnej funkcji zajęło tak wiele czasu, ponieważ projektanci chcieli dopracować wielozadaniowość na iPhonie do perfekcji.

Najnowszy system na urządzenia mobilne Apple ma oferować możliwość pracy z folderami i wspierać różne wyszukiwarki – Binga, Yahoo oraz Google. Wprowadzono też trochę usprawniających zmian w aplikacji Mail. Warto zauważyć między innymi, że gdy w wiadomości e-mail pojawi się plik PDF to zostanie on bezpośrednio otworzony w iBooks. W sumie wprowadzono ok 100 zmian. Pozostałe cechy iOS 4 zostały już opisane wcześniej podczas prezentacji iPhone OS 4.  Więcej informacji na temat iOS 4 znajdziecie na stronie Apple.

Czekamy na wasze opinie na temat iOS 4. Kto już je pobrał?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)