iOS 6 beta 3 - lista zmian i nowości

iOS 6 beta 3 - lista zmian i nowości

iOS 6 beta 3 - lista zmian i nowości
Krystian Bezdzietny
17.07.2012 09:04, aktualizacja: 17.07.2012 11:04

Jesień idzie wielkimi krokami, a co za tym idzie - zbliża się oficjalna premiera szóstej generacji iOS-a. Apple wydaje kolejne wersje testowe tego softu, aby deweloperzy mogli dostosować do niego swoje aplikacje i wyhaczyć ewentualne błędy. Co takiego wprowadza świeżo udostępniony iOS6b3?

Najpierw trochę danych technicznych. Build oprogramowania ma numer 10A5355D. Aktualizacja OTA dla iPhone'a 4S waży 347 MB, a dla iPada trzeciej generacji 424 MB.

Lista zmian i nowości:

[olist][]Zmieniono ustawienia map - można określać jednostki odległości, wybrać język oznaczeń na mapie czy ustawić głośność lektora w nawigacji.[]Na mapach pojawiły się oznaczenia stacji metra.[]Dodano nowe języki do Siri - hiszpański i niemiecki.[]Safari w iPadzie zyskało kilka nowych grafik: zakładki, lista czytelnia oraz historia, które wskoczyły na miejsce napisów.[]Ikona listy czytelnia pojawiła się obok pola adresu.[]Jak raportują użytkownicy MacRumors, od teraz można założyć maila nie tylko w domenie @me.com, ale także @icloud.com.[]W dziale ustawień prywatności obok każdej opcji pojawiła się ikona.[]Nowy sposób zarządzania wibracjami w trybie cichym.[*]Streaming zdjęć także w iPhonie 3GS.[/olist]

Gdy zostaną dodane inne nowości, pojawią się na liście powyżej.

Pod tym adresem zapoznacie się z nowościami wprowadzonymi w pierwszej becie iOS 6, a pod tym z nowościami bety nr 2.

Źródło: ispazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)