iOS 6 na iPhonie 5 odblokowany!

iOS 6 na iPhonie 5 odblokowany!

iOS 6 na iPhonie 5 odblokowany!
Krystian Bezdzietny
22.09.2012 11:10, aktualizacja: 22.09.2012 13:10

Wspaniała wiadomość dla wszystkich nabywców iPhone'a 5. Chpwn, autor wielu modyfikacji dostępnych w Cydii, udostępnił na Twitterze zdjęcia prezentujące najnowszego iPhone'a z odblokowanym softem, co oznacza, że być może w najbliższym czasie każdy z nas otrzyma możliwość jailbreaku iPhone'a 5.

Jednak jak przystało na Twitterowe oświadczenia, żadne dane co do potencjalnego udostępnienia jailbrekau masom nie zostały podane. Jeżeli odblokowanie iOS 6 na iPhonie 5 faktycznie nie jest problematyczne, to można liczyć na to, że chpwn udostępni stosowne materiały chłopakom z DevTeamu, po czym ci zaktualizują program redsn0w, implementując w nim jailbreak dla iPhone'a 5.

Obraz

Niewyjaśniona jest też sprawa związana z urządzeniami działającymi w oparciu o układy Apple A5 i A5X. Nie wiadomo czy iOS 6 na tych urządzeniach także jest podatny na jailbreak chpwna, czy jest exploit powiązany jest z iPhone'em sprzętowo.

Tak czy inaczej, popełniono ogromny krok naprzód. Skoro wszystko działa jak należy, a po screenach można tak wnioskować, to lada dzień każdy z nas będzie mógł odblokować swojego noweo iPhone'a 5.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)