iOS 9 na pierwszych wideoprzeglądach

iOS 9 na pierwszych wideoprzeglądach09.06.2015 13:05
iOS 9
iOS 9
Źródło zdjęć: © Apple
Konrad Błaszak

Wczoraj na konferencji WWDC Apple zaprezentował kilka nowości, a wśród nich była także wersja beta systemu iOS 9. Teraz dzięki pierwszym filmom możemy zobaczyć ją w akcji.

Apple na wczorajszej konferencji zaprezentował między innymi swój serwis streamingu muzyki o nazwie Apple Music oraz nowe odsłony systemów mobilnych: iOS 9 oraz WatchOS 2. Poniżej możecie zobaczyć pierwsze filmy pokazujące możliwości nowej wersji systemu Apple'a na iPhone'ach i iPadach.

Ekipa TechSmartt skupiła się na 9 najważniejszych nowościach w tej wersji systemu. Dzięki temu możemy zobaczyć chociażby jak wyglądają informacje o komunikacji miejskiej, nowe możliwości Siri czy chociażby nową klawiaturę iPada. Cichym bohaterem może być usprawnienie baterii i tryb oszczędzania energii.

Top 9 iOS 9 Features!

Kolejny film tym razem przygotowany przez EverythingApplePro nazywa się identycznie, ale tutaj możemy bliżej przyjrzeć się usłudze Apple Pay, wielozadaniowości na iPadzie, notatkom oraz funkcji, dzięki której możemy podczas wykonywania innych zadań na iPadzie prowadzić wideorozmowę w małym okienku. Oczywiście można ustalać jego rozmiar oraz położenie.

Top 9 iOS 9 Features - What's New Review

Jeśli chcielibyście szybko rzucić okiem na nowości w iOS 9, ale poprzednie filmy są dla Was za długie, to Dom Esposito przygotował szybkie przedstawienie 10 nowości w tej wersji systemu.

Top 10 iOS 9 Features!

Każda nowa wersja oprogramowania wprowadza również szereg małych usprawnień i nie inaczej jest z iOS-em 9. Dzięki TechSmarttowi możemy zobaczyć kilka mniejszych nowości jak wyszukiwarka w menu ustawień, możliwość ustawienia przeznaczenia bocznego przycisku w iPhonie oraz kierowanie kursorem za pomocą dwóch palców podczas tworzenia notatek.

iOS 9 Hidden Features

Na wideo przygotowanym przez Snazzy Labs możemy zobaczyć nieco dokładniej jak wyglądają ustawienia baterii oraz przeglądanie zdjęć.

Top 9 iOS 9 Features for iPhone

Na razie testowa wersja systemu iOS 9 została udostępniona deweloperom, ale już w lipcy mają ruszyć otwarte beta testy, do których zapisać się można tutaj. Pamiętajcie jednak, że oprogramowanie nie jest jeszcze stabilne, więc tego typu zabawy zarezerwowane są wyłącznie dla zaawansowanych użytkowników.

Oczywiście w nadchodzących miesiącach wszystkie błędy będą poprawiane i możemy spodziewać się jeszcze małych usprawnień lub nowych funkcji. Oglądając wczorajszą konferencję oraz Google I/O mam wrażenie, że w nowych wersjach systemów obydwóch gigantów najwazniejsze będą asystentki głosowe, czyli Siri oraz Google Now.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)