iPad 2 oficjalnie w naszym kraju!

iPad 2 oficjalnie w naszym kraju!

iPad 2 oficjalnie w naszym kraju!
Zbyszek Kowal
25.03.2011 18:38, aktualizacja: 25.03.2011 19:38

Polski odział firmy Apple oficjalnie poinformował o pojawieniu się kolejnej generacji iPada w naszym kraju. Zresztą, nie tylko My dostąpiliśmy tego zaszczytu. Nowy tablet firmy z Cupertino pojawił się jeszcze w 24 innych krajach.

Wszyscy ci którzy śledzili informacje na temat iPada 2 wiedzą, że premiera miała odbyć się dzisiaj. Żadnych komplikacji nie było, zapowiedzi stały się faktem – iPad 2 oficjalnie pojawił się w naszym kraju. Polska witryna Apple’a została zaktualizowana o stosowne informacje. Zagubionych odsyłam pod ten adres, gdzie można zapoznać się z listą sklepów w których również oficjalnie można zakupić nowe urządzenie.

Następca iPada oprócz Polski pojawił się dzisiaj również w takich krajach jak: Australia, Austria, Belgia, Kanada, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Węgry, Islandia, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Meksyk, Holandia, Nowa Zelandia, Norwegia, Portugalia, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania.

Mnie osobiście bardzo cieszy informacja o tym, że w końcu nasz kraj pojawił się w jednym szeregu z resztą Europy. Być może znaczymy coraz więcej dla centrali w Cupertino. Według ostatnich szacunków w Polsce jest już pół miliona użytkowników iPhonów.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)