iPad 3 z układem Apple A5X?

iPad 3 z układem Apple A5X?

Płyta główna iPada 3
Płyta główna iPada 3
Tomasz Nowak
20.02.2012 12:00, aktualizacja: 20.02.2012 13:00

Im bliżej do premiery jakiegoś urządzenia Apple'a, tym więcej plotek na jego temat. Nie inaczej jest z iPadem 3, który ma zostać zaprezentowany najprawdopodobniej już w marcu. Czego dowiedzieliśmy się tym razem?

Do Sieci wyciekło zdjęcie płyty głównej nowego iPada. Widać na nim wyraźnie układ Apple A5X. Dla wielu z Was będzie to zaskoczenie. Wcześniej sugerowano, że iPad 3 ma zostać wyposażony w czterordzeniowy układ A6, a nazwa A5X sugeruje nieco ulepszoną wersję dwurdzeniowca. Czyżby Apple próbował zrobić to samo co z iPhone'em, czyli wydać nieco ulepszoną wersję iPada 2? O tym przekonamy się już niebawem.

Na zdjęciu widać także dwa moduły pamięci firmy Hynix. Według ujawnionych informacji mają one stempel z numerami 1146. Oznacza to, że zostały wyprodukowane w 46. tygodniu 2011 roku, czyli w pierwszej połowie listopada.

Czy Apple sprosta oczekiwaniom klientów i iPad 3 zostanie wyposażony w układ A6? A może zdjęcie faktycznie przedstawia płytę główną nowego tabletu firmy z Cupertino. W takim razie jaką specyfikację ma układ A5X? Czy jest czterordzeniowy? Pytania się mnożą, a odpowiedzieć na nie może tylko jeden człowiek - Tim Cook.

Oczywiście wszystkie informacje podane wyżej trzeba traktować z przymrużeniem oka, ponieważ są to tylko plotki. Nie jesteśmy w stanie zweryfikować, czy są prawdziwe. Trzeba poczekać na wystąpienie Tima Cooka, który rozwieje wszystkie wątpliwości.

Źródło: Engadget

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)