iPad najczęściej polecanym tabletem w USA

iPad najczęściej polecanym tabletem w USA
01.08.2011 15:00
iPad najczęściej polecanym tabletem | Yourbdnews
iPad najczęściej polecanym tabletem | Yourbdnews
Kamil Homziak
Kamil Homziak

iPady sprzedają się świetnie, choć ostatnio depczą im po piętach tablety z Androidem. Mimo to iPad jest najczęściej polecanym tabletem w USA. A jak radzą sobie inni?

Według badania przeprowadzonego w lipcu 2011 przez IHS iSupply tablet Apple'a otrzymał najwyższą średnią notę 8,8 w skali 0-10. Zaskakujące drugie miejsce zajął mało znany na polskim rynku producent tanich urządzeń - Zenithink. Jego ocena była zaledwie o 0,05 niższa od iPada. Pierwszą trójkę zamyka Samsung z wynikiem 8,5.

Rekomendowane tablety w USA - lipiec 2011 | IHS iSupply
Rekomendowane tablety w USA - lipiec 2011 | IHS iSupply

Miejsca 4-6 zajęły kolejno: Archos, Motorola i ViewSonic, którym udało się uzyskać wyniki powyżej 8. Mniej osób poleciłoby zakup tabletów Della, Acera, HP czy Coby - tylko około 70%. Najniższa pozycja w rankingu należy do Toshiby - 6,7 punktu.

Oczywiście, przytoczone dane są subiektywne - każdy lubi co innego, ważnym czynnikiem jest także cena, a nie wszyscy mogą sobie pozwolić na zakup iPada. Jak wspomniałem, tablety z Androidem zdobywają coraz większą popularność i stają się coraz tańsze, zatem w kolejnych rankingach producenci urządzeń z systemem Google'a powinni znajdować się w podobnych rankingach na wyższych pozycjach.

Źródło: Electronista

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)