iPhone 3GS w Polsce dopiero za 4 tygodnie?

iPhone 3GS w Polsce dopiero za 4 tygodnie?
Paweł Cebula

28.07.2009 07:00, aktual.: 28.07.2009 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Część osób świadomie rezygnowała z dokonania zakupu iPhone'a 2G, czy 3G czekając na 3GS, który miał wnieść wiele niezbędnych funkcji, bez których ciężko się obyć. Niestety, okazuje się, że Polakom, którzy zamierzają kupić nowy telefon od Apple oficjalną drogą (w Orange, lub Erze) przyjdzie jeszcze poczekać...

Początkowo Apple w trakcie WWDC '09 obwieściło radośnie, że użytkownicy m.in. z Polski będą mogli nabyć iPhone'a 3GS już 9 lipca. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie to, że takiej opcji nie ma - pomijam oczywiście serwisy aukcyjne takie jak Allegro, czy eBay, gdyż nie są to oficjalne kanały dystrybucyjne.

Mniej więcej tydzień temu, pojawiła się informacja, że nowy telefon będzie dostępny pod koniec lipca - a więc 3 tygodnie później, względem pierwotnego terminu. Teraz ITBiznes wspomina, że istnieje spore prawdopodobieństwo, że opóźnienie się zwiększy - nawet o kolejne 4 tygodnie! Sprawa jest o tyle przykra, że jak zwykle nikt nic nie wie, a Era i Orange - całkiem niesłusznie - zbiera krytyczne opinie od potencjalnych użytkowników.

Tak naprawdę, to ani Orange, ani Era nie są niczemu winne. Wszystko za sprawą... klientów, którzy są tak zainteresowani nowym iPhonem, że Apple jest zmuszone do dokonywania pewnego rodzaju zmian w planach premiery 3GS na mniejszych rynkach - a Polska oczywiście do takich należy. Z drugiej strony, podobno iPhone'y 3GS są już w magazynach Orange.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)