W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa

W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa09.04.2010 13:47
W iPhonie 4G pojawi się przednia kamera oraz lampa błyskowa
Krystian Bezdzietny

Jeśli Apple tuż po premierze rewolucyjnego oprogramowania dla iPhone'a wydaje SDK, to możemy być pewni, że chwile po tym wydarzeniu Sieć będzie się sukcesywnie wypełniać informacjami, co to developerzy nie znaleźli w plikach najnowszego SDK. Oczywiście tym razem nie jest inaczej. W iPhone SDK 4.0 doszukano się plików, które świadczą o tym, że iPhone kolejnej generacji (przewidywana nazwa to iPhone HD) będzie posiadał kamerkę z przodu oraz lampę błyskową LED.

O tym, że pojawi się kamerka z przodu, poinformował świat serwis TUAW. Wgrali oni do iPhone'a z softem 4.0 aplikację, która pokazuje aktualnie uruchomione procesy. Jednym z nich, który nie był dotychczas dostępny w sofcie 3.0 jest iChatAgent. iChat to aplikacja dla komputerów Mac, która umożliwia wideokonferencje. Ujawnienie działania procesu iChatAgent na OS 4.0 jest jedynie potwierdzeniem plotek, które od dawna krążyły po sieci. Prawdopodobieństwo, że iPhone HD będzie posiadał kamerkę z przodu znacznie wzrosło.

Kolejnym, równie ciekawym, odkryciem są pewne trzy pliki, które również zostały znalezione w SDK 4.0. Oto i one (zaznaczone na fioletowo):

411648036415341100

To dopiero początek ploteczek, jakie ujrzało światło dzienne. Najnowsze SDK premierę miało dopiero wczoraj, więc możemy się przygotować na to, że w najbliższym czasie będziemy zasypywani coraz to lepszymi odkryciami.

źródło: iSpazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Nieruchome ikony w iPhonie
Nieruchome ikony w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Ukrywanie ikonek w iPhonie
Ukrywanie ikonek w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Więcej wibracji w iPhonie
Więcej wibracji w iPhonie
Krystian Bezdzietny
Komentarze (0)