iPhone 4S vs iPhone 4 [wideo]

iPhone 4S vs iPhone 4 [wideo]16.10.2011 09:48
iPhone 4S vs iPhone 4 [wideo]
Wojtek Mazurkiewicz

Ostatnio wiele mówi się o tym, że iPhone 4S to niewypał. Nawet pomimo doskonałych wyników finansowych oraz miliona zamówień już pierwszego dnia jest dość spora grupa osób, która uważa, że nowy telefon Apple’a  nie spełnia wszystkich oczekiwań, jakie w nim pokładano. Jak jest naprawdę?

Na dowód tego, że iPhone 4S różni się od swojego poprzednika i że jednak może się podobać klientom, mamy dla Was dwa filmy. Kiedy tylko nowa maszynka z Doliny Krzemowej wpadła w ręce recenzentów, w Sieci zaczęły pojawiać się pierwsze porównania. Na pierwszym filmiku zobaczycie ogólne działanie nowego telefonu. Warto zwrócić uwagę, że już iPhone 4 był szybki, choć przy 4S wydaje się dość powolny. Jednostka A5 robi swoje.

Natomiast na drugim filmiku widać zdumiewającą różnicę podczas kręcenia filmów. Nowy iPhone bije na głowę swojego poprzednika, nie tylko lepszymi kolorami i większą rozdzielczością aparatu, ale i znakomitą stabilizacją obrazu.

Czy iPhone 4S okaże się telefonem z najlepszą kamerą na rynku? Może "one more thing" nowego telefonu, to nie, jak mogłoby się wydawać, Siri, lecz raczej świetny aparat?

Źródło: CultofMac

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)