iPhone 5 już w czerwcu?

iPhone 5 już w czerwcu?

iPhone4S
iPhone4S
Damian Damian Krysa
08.04.2012 10:00, aktualizacja: 08.04.2012 12:00

O smartfonie iPhone 5 mówiło się już w zeszłym roku. Apple "zaskoczył" nas jednak premierą iPhone'a 4S, będącego ulepszoną wersją czwórki. Teraz temat iPhone'a 5 znów wraca. Według najnowszych informacji jego premiera odbędzie się już w czerwcu tego roku.

Zazwyczaj premiery kolejnych generacji iPhone'a odbywały się na corocznych, czerwcowych konferencjach Apple WWDC. Firma zerwała jednak z tą tradycją wraz z prezentacją iPhone'a 4S (październik 2011 roku).

Choć nie możemy być pewni nazwy nowego modelu - Apple najprawdopodobniej wzorem iPada nazwie go po prostu "nowy iPhone", to według najnowszych informacji pochodzących z firmy Foxconn jego premiera ma nastąpić już za dwa miesiące.

Podczas wywiadu w telewizji TV-Tokio pracownik firmy Foxconn odpowiedzialny za rekrutację pracowników wspomniał, że nowej generacji iPhone'a powinniśmy spodziewać się już w czerwcu, a w związku z uruchomieniem jego produkcji firma planuje zatrudnić aż 18 tys. nowych pracowników do dotychczasowych 80 tys. już pracujących przy jego produkcji. Dla przypomnienia - Foxconn jest jednym z głównych producentów produktów firmy Apple.

Moim zdaniem jest mało prawdopodobne, aby rekruter podwykonawcy miał informacje na temat wewnętrznych planów firmy z Cupertino. Mówi się również, że informacje o zatrudnieniu nowych pracowników dotyczą jedynie uruchomienia produkcji nowego urządzenia, która ma rozpocząć się w już czerwcu, zaś jego premiera odbędzie się, jak poprzednika, w październiku tego roku.

Źródło: Cult of Mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)