iPhone 5 z pamięcią 16 i 32 GB?

iPhone 5 z pamięcią 16 i 32 GB?

Tajemniczny iPhone 5
Tajemniczny iPhone 5
Kamil Homziak
12.09.2011 08:00, aktualizacja: 12.09.2011 10:00

Nie wiadomo praktycznie nic o jego wyglądzie i najważniejszych parametrach technicznych, ale wiadomo, ile będzie mieć pamięci - 16 i 32 GB. O czym mowa? O skrzętnie skrywanym przez Apple'a iPhonie 5. Skąd informacje na temat liczby gigabajtów?

Przez chwilę były one widoczne na stronie brytyjskiego Vodafone, ale szybko zniknęły. Nie wiadomo więc, czy umieszczając je, ktoś się pomylił, czy też dane są prawdziwe, tyle że wyciekły zbyt wcześnie. Dziwić może też brak wersji 64 GB - iPod Touch i iPad dostępne są w takim wariancie pojemnościowym.

Informacje o iPhone 5 na stronie Vodafone (fot. Cult of Mac)
Informacje o iPhone 5 na stronie Vodafone (fot. Cult of Mac)

Na stronie operatora można było także wyczytać, że iPhone 5 będzie od razu dostępny w wersji czarnej i białej. Czyżby wyciek nowych doniesień na temat smartfona Apple'a rzeczywiście oznaczał, że telefon jest już produkowany? Na potwierdzenie tych faktów trzeba będzie jeszcze trochę poczekać, ale wydaje się, że także w tym roku firma z jabłuszkiem w logo planuje wypuszczenie nowego produktu w gorącym, przedświątecznym okresie. Chyba nikt nie narzekałby na iPhone'a 5 znalezionego pod choinką.

Źródło: Cult of Mac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)