iPhone 6 może być ładniejszy, niż myślimy

iPhone 6 może być ładniejszy, niż myślimy

iPhone 6 - koncept Tomasa Moyano i Nicolàsa Aichino
iPhone 6 - koncept Tomasa Moyano i Nicolàsa Aichino
Źródło zdjęć: © behance.net
Miron Nurski
04.07.2014 11:53, aktualizacja: 04.07.2014 13:54

Od wielu tygodni po świecie krążą atrapy iPhone'a 6, dzięki którym teoretycznie poznaliśmy już design nadchodzącego smartfona. Nie zmienia to jednak faktu, że Apple wciąż może zaskoczyć jego wyglądem.

Poniżej - gwoli przypomnienia - to, co mogliśmy zobaczyć do tej pory.

Atrapa iPhone'a 6
Atrapa iPhone'a 6© apple8.com.vn

Wiele osób krytykuje takie wzornictwo i wcale mnie to nie dziwi, bo również moim zdaniem smartfon w takiej formie nie wyglądałby zbyt urodziwie. Trzeba wziąć jednak poprawkę na to, że wspomniane atrapy powstały tylko i wyłącznie po to, by zdradzić wymiary i kształt iPhone'a, a także rozmieszczenie przycisków, gniazd i wstawek oddzielających moduły łączności. Ma to umożliwić producentom pokrowców, folii na ekran i innych akcesoriów przygotowanie dodatków do iPhone'a jeszcze przed jego premierą.

To wszystko nie zmienia faktu, że projektanci wciąż mają pełne pole do popisu w kwestii doboru kolorów poszczególnych elementów urządzenia, a to może całkowicie odmienić jego wygląd zewnętrzny. Udowodnili to projektanci Tomas Moyano i Nicolàs Aichino, którzy przygotowali kilka grafik koncepcyjnych iPhone'a 6.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/7]

Jak widać, powyższe koncepty nie wykraczają poza dotychczasowe przecieki dotyczące nowego iTelefonu, ale inne zestawienie kolorów (skądinąd wyraźnie zainspirowane iPhone'em 5s) sprawia, że całość wygląda o niebo lepiej niż na zdjęciach przedstawiających atrapy. Niewykluczone więc, że także i Apple nie odsłonił jeszcze wszystkich kart. Jak myślicie, gigantowi uda się pozytywnie zaskoczyć designem iPhone'a 6?

Źródło: Behance via Makowe ABC

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)