iPhone 6 Plus w starciu z blenderem i ciekłym azotem

iPhone 6 Plus w starciu z blenderem i ciekłym azotem

iPhone 6 Plus w starciu z blenderem i ciekłym azotem
Mateusz Żołyniak
21.09.2014 19:32, aktualizacja: 21.09.2014 21:59

iPhone 6 trafił do sprzedaż, więc w sieci szybko zaczęły pojawiać się nagrania, na których sprawdzano wytrzymałość smartfona Apple'a. Myślicie, że sprzęt przeżyje spotkanie z blenderem czy ciekłym azotem?

Miron prezentował wam już pierwsze drop testy nowych iPhone'ów. Teraz czas na kolejne testy wytrzymałości smartfonów giganta z Cupertino, w tym oczekiwane przez wielu spotkanie z blenderem.

Za nagraniem tym razem nie stoi firma Blendtec, a ekipa RatedRR. Postanowiła ona nabyć kilka iPhone'ów 6 Plus, a następnie poddać je długim i wyniszczającym próbom. Tortury mają trwać aż sześć dni, a na początek przygotowano materiał z blenderem. Czy duży iPhone przeżył to starcie? Oczywiście, że nie, ale warto zobaczyć co z niego zostało:

iPhone 6 Plus - Will It Blend?

Smartfon - jak mogliście sami zobaczyć - został zniszczony, a jego obudowa się rozpadła. Tyle jednak, że nie został roztrzaskany tak bardzo, jak można byłoby sądzić po testach w blenderze innych telefonów (metalowa rama zachowała się dość dobrze). Cóż, urządzenia te najwidoczniej nie radzą sobie najlepiej z telefonami o małej grubości.

Całe szczęście chłopakom z RatedRR udało się poprawić. Potrzebne do tego były butla ciekłego azotu i... spory młotek. Nie ma co więcej pisać, to trzeba zobaczyć:

iPhone 6 Plus vs Liquid Nitrogen

Na koniec warto zapoznać się z drop testami, które wykonał zespół RatedRR. iPhone 6 Plus upuszczany był na różne powierzchnie, a całość przedstawiono w slow motion.

iPhone 6 Plus SlowMo Drop Test at 35,000 FPS

Źródło: RatedRR

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)