Jeśli zobaczymy iPhone'a 6C to chciałbym, żeby tak wyglądał!

Jeśli zobaczymy iPhone'a 6C to chciałbym, żeby tak wyglądał!

iPhone 6C - projekt
iPhone 6C - projekt
Źródło zdjęć: © 3dfuture.net
Konrad Błaszak
24.02.2015 08:38, aktualizacja: 24.02.2015 09:52

iPhone 6 i 6 Plus przyjęły się świetnie, ale z przedstawicielem poprzedniej generacji, 5C nie było już tak dobrze. Wiele osób uznało to za świetny ruch Apple, ale chyba jeszcze więcej pukało się w głowę myśląc o tym kolorowym smartfonie podobnym do Lumii. Czy w takim razie może powstać iPhone 6C?

Na to pytanie zapewne nikt postronny (nie z Apple) nie zna teraz odpowiedzi. Z jednej strony iPhone 5C nie został jednoznacznie dobrze przyjęty i był dla wielu dość kontrowersyjny, ale nowa generacja z numerem 6 nie zaoferowała nam niczego chociaż trochę tańszego. Dlatego moim zdaniem możemy zobaczyć kolorową wersję szóstki. Podobnie pomyśleli na 3dfuture.net i pokazali, jak według nich powinien wyglądać iPhone 6C.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/6]

Jak widać iPhone 6C według tego projektu to połączenie nowej generacji smartfonów Apple oraz oczywiście plastikowego wykonania znanego z 5C. Nie byłem fanem poprzedniego modelu, ale ten wariant nie wygląda moim zdaniem tak źle. Nadal przypomina trochę Lumie, tylko z jabłkiem na obudowie, ale pewnie wielu osobom przypadłby do gustu.

Jest to oczywiście jak już wspominałem tylko projekt i twórcy nie podali do niego żadnej specyfikacji. Możemy jednak się domyślać, że gdyby takie urządzenie miało powstać to jego podzespoły byłyby zbliżone (lub trochę słabsze) do tego co możemy zobaczyć w iPhone 6. Jeśli firma z Cupertino zdecyduje się pokazać ten model, to zapewne nie zobaczymy go przed jesienią tego roku.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)