Obudowa iPhone'a 6c na zdjęciach. Aż 3 nowe iPhone'y w drodze?

Strona głównaObudowa iPhone'a 6c na zdjęciach. Aż 3 nowe iPhone'y w drodze?
30.03.2015 13:36
iPhone 5c
iPhone 5c
Źródło zdjęć: © Apple
Konrad Błaszak
Konrad Błaszak

Apple kilka miesięcy temu pokazało iPhone'a 6 oraz 6 Plus i jak wiemy mają one odpowiednio 4,7 oraz 5,5-calowe ekrany. Należy jednak pamiętać, że firma z Cupertino była jedną z nielicznych, która oferowała ciekawe smarfony z mniejszymi wyświetlaczami. Nowe przecieki informują, że Apple nie zamierza z tego rezygnować.

Poprzednie generacje iPhone miały 3,5- lub 4-calowe ekrany i nadal wiele osób ceni smartfony w takim rozmiarze. Apple pokazując nowe "szóstki" nie przygotowało niczego dla klientów szukających mniejszych urządzeń, ale ma się to zmienić przy odświeżaniu tej serii. Jak wiemy, firma z Cupertino prezentuje nowe smartfony raz do roku i we wrześniu powinniśmy zobaczyć aż 3 nowe urządzenia.

Według ostatnich informacji pod koniec września zobaczymy 3 nowe iPhone: 6s, 6s Plus oraz 6c. Pojawienie się nowego 4-calowca w ofercie firmy z nadgryzionym jabłkiem potwierdza sprzedawca części do smartfonów, Future Supplier na swoim blogu, gdzie zostały opublikowane dwa zdjęcia.

Obudowa iPhone'a 6c?
Źródło zdjęć: © futuresupplier.com
Obudowa iPhone'a 6c?

Pokazują one tylny panel iPhone'a 6c, który na pierwszy rzut oka można pomylić z wersją 5c. Po przyjrzeniu się widać, że oba modele nieco się od siebie różnią. Nowa wersja najwidoczniej będzie miała podwójną diodę doświetlającą. Poza tym różni się też dół urządzenia, a konkretniej głośniki, które teraz znajdują się w dwóch miejscach, a nie tylko jednym. Obydwa zmienione elementy przypominają teraz bardziej te zamontowane w iPhonie 5s.

Obudowa iPhone'a 6c?
Źródło zdjęć: © futuresupplier.com
Obudowa iPhone'a 6c?

Pojawienie się trzech nowych smartfonów we wrześniu jest bardzo prawdopodobnym i sensownym rozwiązaniem. Dzięki temu Apple nie tylko umocniłoby swoją pozycję na rynku większych urządzeń, ale zrobiłoby ukłon w stronę fanów 4-calowych smartfonów. Zastanawiające jest tylko, czy nie lepiej byłoby pokazać urządzenie z takim ekranem, które wizualnie bardziej nawiązywałoby do większych modeli. Chociaż patrząc na niektóre projekty, to nawet kolorowy iPhone 6c może wyglądać świetnie.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)