iPhone 7 Plus na renderach? To akurat fake, ale przecieków jest więcej

iPhone 7 Plus na renderach? To akurat fake, ale przecieków jest więcej

iPhone 6s
iPhone 6s
Źródło zdjęć: © Apple
Konrad Błaszak
04.01.2016 09:37, aktualizacja: 04.01.2016 10:39

Nadchodzący iPhone 7 - mimo tego, że trzeba na niego poczekać jeszcze kilka miesięcy - pojawiał się już w wielu plotkach. Teraz po sieci krążą rzekomo przedstawiające go grafiki, które - tu muszę Was rozczarować - niestety są fałszywe.

Według wielu źródeł następny topowy smartfon Apple'a może zostać pozbawiony gniazda słuchawkowego, będzie wodoszczelny oraz zostanie wykonany z metalu. Poza tym już w kwietniu tego roku może pojawić się mniejsza wersja iPhone'a, która będzie mieć 4-calowy ekran. Niestety nadal nie jest jasne jak może wyglądać model z "7" w nazwie i można tylko zakładać, że firma z Cupertino zdecyduje się na duże zmiany.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/4]

Dziś technologiczną część internetu obiegła informacja, że dzięki GizChina i dostawcom komponentów do sieci trafiły rendery iPhone'a 7. Wyglądają one bardzo ciekawie, ale mają jedną wadę - przedstawiają jedynie koncept. Na dodatek dość stary, ponieważ został zaprezentowany kilka miesięcy temu, co widać po dacie poniższego filmu (21.07.2015).

iPhone 7 : Concept for 2016

Warto też przypomnieć, że ostatnio w sieci pojawił się film, który miał przedstawiać prawdziwego iPhone'a 7, ale również i on okazał się nieprawdziwy.

Nieco inaczej jest z następnymi informacjami, ponieważ powołująca się na swoje źródła strona MyDrivers informuje, że model 7 Plus zostanie wyposażony w ogniwo 3100 mAh (iPhone 6s Plus - 2750 mAh). Drugą z nowości podanych przez to samo źródło ma być większa pojemność topowej wersji, która będzie wynosić aż 256 GB. Obecnie maksymalnie można kupić iPhone'a z pamięcią mniejszą o połowę, ale zapewne znajdą się osoby szukającego tego rozwiązania. Ja - oraz zapewne wiele osób - wolałbym, żeby Apple zamiast tego zlikwidował 16 GB wariant i zastąpił go 32 GB.

Te przecieki mogą okazać się prawdziwe, ale na tak wiele miesięcy przed premierą mimo wszystko należy podchodzić do nich z dużym dystansem.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)