iPhone 7 za 999 zł na Allegro Smart! Week. Trzeba się będzie jednak spieszyć

iPhone 7 będzie do zgarnięcia w wyjątkowo niskiej cenie.
iPhone 7 będzie do zgarnięcia w wyjątkowo niskiej cenie.
Miron Nurski

01.10.2019 10:56, aktual.: 01.10.2019 12:58

Na Allegro trwa festiwal wyprzedaży o nazwie Smart! Week. W wyjątkowo niskiej cenie będzie można zgarnąć m.in. iPhone'a 7.

Od razu trzeba zaznaczyć, że skorzystać z oferty nie będzie łatwo, bo liczba sztuk jest ograniczona. Niemniej spróbować swoich sił warto, bo przecena jest naprawdę spora.

iPhone 7 za 999 zł

W promocji dostępny będzie iPhone 7 w wersji czarnej 32 GB. Rzut oka na porównywarki cenowe i okazuje się, że ceny tego wariantu w sklepach wahają się od 1500 do 1900 zł. W większości przypadków są to okolice górnej granicy.

Sprzedaż rusza 1 października o 19:00 na tej stronie. Co ważne: oferta jest zarezerwowana dla abonentów usługi Allegro Smart!.

Historia uczy, że sprzedaż potrwa kilka sekund, bo dostępnych będzie jedynie 398 egzemplarzy. Co prawda Allegro zapewnia, że boty zakupowe są zablokowane, a jeden klient będzie mógł zamówić tylko jedną sztukę, ale nietrudno się domyślić, że chętnych będą tysiące. Warto więc w chwili zakupu być już zalogowanym i mieć podpiętą kartę płatniczą.

Czy w ogóle wciąż warto interesować się iPhone'em 7?

Smartfon miał swoją premierę w 2016 roku, więc ma już swoje lata, ale wciąż działa dobrze i kontrolowany jest przez najnowszą wersję systemu. To się pewnie nie zmieni jeszcze przez jakieś 2-3 lata.

Obraz

32 GB bez możliwości rozbudowy to mało, więc klienci muszą się liczyć na pewne ustępstwa. Jeśli ktoś chce intensywnie korzystać z gier i aplikacji oraz robić dużo zdjęć i filmów, bez chmury się nie obejdzie.

Tak czy inaczej, ciężko obecnie zainwestować 1000 zł w iPhone'a rozsądniej. Realnie za tyle (a nawet więcej) chodzą egzemplarze używane.

Raz jeszcze podkreślam, że oferta jest skierowana do abonentów Allegro Smart!. Szanse na kupno telefonu są tak małe, że raczej odradzam zakładanie konta wyłącznie z myślą o tej ofercie. Jeśli ktoś już jednak konto ma, nie widzę przeciwskazań, by spróbować swoich sił.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (56)