iPhone 7 na najlepszym dotychczas zdjęciu. Będzie miał 4 głośniki?

iPhone 6s - zmodyfikowane zdjęcie
iPhone 6s - zmodyfikowane zdjęcie
Miron Nurski

23.05.2016 16:48, aktual.: 23.05.2016 18:48

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Choć prawdopodobny wygląd iPhone'a 7 jest już z grubsza znany, dotychczas mieliśmy do czynienia głównie z przemysłowymi projektami, szkicami czy bazującymi na nich mniej lub bardziej realistycznymi renderami. Pora na sensownej jakości zdjęcie.

Wspomniana fotka wylądowała na chińskim Weibo.

iPhone 7?
iPhone 7?© weibo.com

Zdjęcie wygląda dość wiarygodnie. Po pierwsze - design smartfona odpowiada wcześniejszym przeciekom. Po drugie - osoba stojąca za wyciekiem sprawia wrażenie dobrze poinformowanej; przez jej profil przewinęły się także fotki pojedynczych podzespołów smartfona Apple'a.

iPhone 7 z czterema głośnikami?

Ostatnio Steve Hemmerstoffer z serwisu NowhereElse otrzymał od jednego z włoskich producentów akcesoriów fotki, na których uwieczniono ponoć obudowę iPhone'a 7. Co ciekawe, w każdym z rogów urządzenia znajduje się identyczny rząd otworów.

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
[1/3]

Warto odnotować, że system bardzo podobnie rozmieszczonych czterech głośników mają oba iPady Pro. Takie rozwiązanie sprawia, że wysokie częstotliwości zawsze wydobywają się z pary głośników umieszczonej na górze. Dzięki temu wrażenia odsłuchowe są identyczne bez względu na to, jak trzymane jest urządzenie.

W przypadku iPhone'ów byłoby to o tyle sensowne, że umieszczony na dolnej krawędzi pojedynczy głośnik bardzo łatwo jest przysłonić dłonią podczas grania czy oglądania filmu. Z czterema głośnikami byłoby to trudniejsze.

Jeśli przecieki o niezłych głośnikach oraz wodoszczelności się potwierdzą, dystans między smartfonami Apple'a a androidową konkurencją ulegnie znacznemu skróceniu. Szczególnie interesująco zapowiada się iPhone Pro, który ma mieć ponadto podwójny aparat oraz złącze Smart Connector umożliwiające podłączenie dodatkowych akcesoriów. Wrzesień w wykonaniu Apple'a zapowiada się w tym roku wyjątkowo ciekawie.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)