iPhone na Wyspach sprzedawany... w Tesco!

iPhone na Wyspach sprzedawany... w Tesco!

tesco logo
tesco logo
Katarzyna Pura
26.11.2009 17:00, aktualizacja: 26.11.2009 18:00

Nie stać cię na wymarzonego smartfona? Spokojnie, zbliżają się Święta i mają miejsce różne nieprzewidywalne zdarzenia. Jednym z nich jest zapowiedź wprowadzenia iPhone'a do oferty jednej z sieci tanich marketów. Tego jeszcze nie było! Flagowy model Apple będzie można nabyć w Tesco! Takie rzeczy tylko w Wielkiej Brytanii...

Brzmi nieprawdopodobnie? Apple obchodzi trochę opóźnione Prima Aprilis? Nie! Jest to wiadomość jak najbardziej prawdziwa. Tesco podpisało umowę z brytyjskim operatorem komórkowym O2, na mocy której dwa modele iPhone - 3G i 3GS będą dostępne w sprzedaży za pośrednictwem sieci Tesco Mobile. Oba telefony pojawią się na półkach sklepowych w Tesco Phone oraz na stronie internetowej Tesco Direct.

iPhone będzie można nabyć zarówno podpisując umowę, jak i w ofercie pay-as-you-go w Tesco Mobile, powstałego dzięki współpracy Tesco z O2. Nie znamy niestety żadnych szczegółów odnośnie ceny i dostępności telefonów w marketach. Spekuluje się o możliwości pojawienia się urządzeń Apple w brytyjskich oddziałach Tesco przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia.

Wszystkich zainteresowanych - zwłaszcza Polonię mieszkającą w Wielkiej Brytanii - odsyłam na stronę Tesco Direct, gdzie wkrótce mają się pojawić szczegóły odnośnie oferty.

Ciekawe kiedy będą dostępne w Biedronce...

Źródło: MobileWhack

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)