iPhone na Wyspach sprzedawany… w Tesco!

iPhone na Wyspach sprzedawany… w Tesco!

iPhone na Wyspach sprzedawany… w Tesco!
iPhone na Wyspach sprzedawany… w Tesco!
Krzysztof Basel
27.11.2009 11:00, aktualizacja: 27.11.2009 12:00

Nie stać cię na wymarzonego smartfona? Spokojnie, zbliżają się Święta i mają miejsce różne nieprzewidywalne zdarzenia. Jednym z nich jest zapowiedź wprowadzenia iPhone’a do oferty jednej z sieci tanich marketów. Tego jeszcze nie było! Flagowy model Apple będzie można nabyć w Tesco! Takie rzeczy tylko w Wielkiej Brytanii…

Brzmi nieprawdopodobnie? Apple obchodzi trochę opóźnione Prima Aprilis? Nie! Jest to wiadomość jak najbardziej prawdziwa. Tesco podpisało umowę z brytyjskim operatorem komórkowym O2, na mocy której dwa modele iPhone – 3G i 3GS będą dostępne w sprzedaży za pośrednictwem sieci Tesco Mobile. Oba telefony pojawią się na półkach sklepowych w Tesco Phone oraz na stronie internetowej Tesco Direct.

iPhone będzie można nabyć zarówno podpisując umowę, jak i w ofercie pay-as-you-go w Tesco Mobile, powstałego dzięki współpracy Tesco z O2. Nie znamy niestety żadnych szczegółów odnośnie ceny i dostępności telefonów w marketach. Spekuluje się o możliwości pojawienia się urządzeń Apple w brytyjskich oddziałach Tesco przed tegorocznymi Świętami Bożego Narodzenia.

Wszystkich zainteresowanych – zwłaszcza Polonię mieszkającą w Wielkiej Brytanii – odsyłam na stronęTesco Direct, gdzie wkrótce mają się pojawić szczegóły odnośnie oferty.

Ciekawe kiedy będą dostępne w Biedronce…

______

*Przedruk z bloga Komórkomania.pl, autor: *Kasia

Źródło: Komórkomania

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)