iPhone OS 3.1

iPhone OS 3.111.09.2009 18:00
iPhone OS 3.1
Jan Lenartowski

Wraz z końcem wakacji jak zwykle Apple pokazało kilka nowości. Oprócz nowych iPodów oraz iTunes w wersji 9, zaprezentowane zostało nowe oprogramowanie dla iPhone. Software z numerkiem 3.1 wprowadza oprócz poprawek błędów kilka nowych funkcji, o których można przeczytać w dalszej części wpisu.

Pierwszą i dosyć wygodną funkcją jest możliwość zarządzania programami które mamy zainstalowane w telefonie poprzez iTunes. Ułatwi to porządkowanie ekranu głównego w tym telefonie.

Kolejną nowością jest możliwość zapisywanie filmów z maila oraz MMS-ów w pamięci telefonu.

Wi-Fi pracujące równolegle z modułem Bluetooth nie będzie już sprawiać problemów tak jak to miało miejsce do tej pory. Komendy głosowe będziemy teraz mogli wypowiadać również przez zestaw Bluetooth.

Inną nową opcją jest kopiowanie zaznaczonego numeru telefonu bezpośrednio do klawiatury komórki.

Pomijam fakt, że nowe oprogramowanie pozwala ściągać dzwonki bezpośrednio na telefon bo w naszym kraju niestety nie będziemy mogli tego robić. Podobnie nie skorzystamy z funkcji Genius Mixing, a przynajmniej nie w Polsce.

Nie da się ukryć, że zmian jest całkiem sporo. Oprogramowanie jest już dostępne do ściągania, wystarczy podpiąć telefon do komputera z zainstalowanym iTunes.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)