iPhone OS na kolejnych urządzeniach?

iPhone OS na kolejnych urządzeniach?

Fot. na licencji Creative Commons; Flickr.com/by L. Marie
Fot. na licencji Creative Commons; Flickr.com/by L. Marie
Komórkomania.pl
24.02.2010 13:41, aktualizacja: 24.02.2010 14:41

Wszystko wskazuje na to, że koncern Apple ma zamiar wykorzystać iPhone OS nie tylko do obsługi smartfonów i tabletu iPad. Na stronach koncernu z Cupertino pojawiło się właśnie ogłoszenie o pracę dla inżyniera, który zajmie się dalszym rozwojem platformy. Nowy pracownik odpowiadać ma nie tylko za rozwój oprogramowania, ale przede wszystkim dostosowaniem go dla potrzeb różnego rodzaju urządzeń oraz niestandardowych procesorów.

Sugestia tego, że popularny system komórkowy zostanie wprowadzony na kolejne urządzenie jest więc dość prawdopodobna. W Sieci pojawiły się plotki o tym, że zatrudniona w przyszłości osoba ma zająć się rozwojem Apple TV, który obecnie obsługiwany jest przez Mac OS X. Niektórzy przewidują, że iPhone OS może pojawić się we wnętrzu urządzeń takich jak kolejne wersje MacBook Air, Mac mini, a nawet na niewielkich serwerach wykorzystujących strukturę ARM.

Jeśli uważacie, że jesteście w stanie dołączyć do zespołu Apple możecie udać się pod adres jobs.apple.com i przesłać swoje CV ;).

Źródło: SIMblog.pl

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)