Nowy iPhone w połowie września. A kiedy iPad 3?

Nowy iPhone w połowie września. A kiedy iPad 3?

iPhone
iPhone
Paweł Żmuda
28.07.2011 09:00, aktualizacja: 28.07.2011 11:00

Dziennikarze "China Times" również chcą dorzucić swój głos do plotek związanych z nowym smartfonem koncernu z Cupertino. Według nich kolejna generacja iPhone'a pojawi się oficjalnie w drugim tygodniu września. Chińczycy wiedzą nawet, ile urządzeń ma trafić na rynek.

China Times donosi, że pierwsza zamówiona partia smartfonów to 4 miliony egzemplarzy. Informatorzy z Państwa Środka twierdzą, że mają również wiedzę na temat nowego iPada. Kolejny tablet Apple'a ma pojawić się na rynku podobno już w okolicach amerykańskiego Święta Dziękczynienia. Opóźnienie jest spowodowane problemami ze zdobyciem podzespołów potrzebnych do produkcji urządzeń.

Całkiem możliwe, że Chińczycy tym razem nie są w błędzie. Podobnymi plotkami dzielili się wcześniej informatorzy agencji Reuters.

W Sieci pojawiły się właśnie zdjęcia specjalnie przygotowanych futerałów do kolejnego iPhone'a (zdjęcie na początku wpisu). Oczywiście nie ma żadnej gwarancji co do ich autentyczności. Widać jednak zmiany w porównaniu z obecnie sprzedawaną wersją urządzenia.

Miejmy nadzieję, że na rozwiązanie tajemnicy iPhone'a 5 nie będzie trzeba długo czekać. Jjeśli dobrze pójdzie, wszystko stanie się jasne już w połowie września.

Źródło: macrumors

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)