iPhone'y rozładowują się po aktualizacji. Apple ma problem

iPhone'y rozładowują się po aktualizacji. Apple ma problem

Iphone 11
Iphone 11
Źródło zdjęć: © Rex Features/East News
Karolina Modzelewska
30.10.2019 11:45, aktualizacja: 30.10.2019 14:16

Użytkownicy iPhone'ów informują, że po zainstalowaniu najnowszej aktualizacji oprogramowania iOS 13.1.3 ich telefony rozładowują się w w skrajnych przypadkach nawet w niecałą godzinę. Uaktualnienie miało naprawić poprzednie błędy, a przyniosło kolejne kłopoty.

Aktualizacja oprogramowania iOS 13.1.3, zamiast poprawić pracę całego systemu, przyniosła problemy z baterią. Cześć użytkowników skarży się, że iPhone'y rozładowują się w niecałą godzinę, a w niektórych przypadkach trzymają tylko 30 minut.

iPhone: problem z aktualizacją do iOS 13.1.3

Problem, o którym donosi m.in. Forbes, dotyczy nie tylko najnowszych modeli urządzenia, czyli iPhone'a 11 i iPhone'a 11 Pro. Aktualizacja oprogramowania do iOS 13.1.3 sieje ponoć spustoszenie w baterii bez względu na wiek telefonu, czy sposób jego użytkowania.

Apple wydał cztery kolejne aktualizacje, które miały m.in. poprawić żywotność baterii. Żadna z nich nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Część użytkowników iPhone'ów narzeka na czas jej pracy nawet w przypadku najnowszego iOS-u 13.2.

Dobra wiadomość jest taka, że nie dotyczy to wszystkich egzemplarzy. A jak to wygląda u Was? Odnotowaliście problemy z baterią?

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (76)