iPhone'y 5 w budowie... bez systemu

iPhone'y 5 w budowie... bez systemu

iPhone 5 nie w tym roku? (fot. interzona.pl)
iPhone 5 nie w tym roku? (fot. interzona.pl)
Kamil Homziak
06.09.2011 08:00, aktualizacja: 06.09.2011 10:00

Czas upływa, a poza licznymi niepotwierdzonymi plotkami, wciąż niewiele wiadomo na temat daty premiery czy wyglądu iPhone'a 5. Teraz pojawiły się informacje, że produkcja iPhone'a 5 ruszyła, tyle że wytwarzane egzemplarze... są pozbawione systemu operacyjnego.

Tego typu informacje pochodzą od jednego z dostawców podzespołów dla nowego smartfonu Apple. Świeżo wyprodukowane iPhone'y mają leżeć w magazynach i spokojnie czekać aż prace nad oprogramowaniem dla nich zostaną zakończone. Jeśli wierzyć tym doniesieniom, potwierdzałyby się wcześniejsze informacje, jakoby nowa wersja iOS nie współpracuje poprawnie z najnowszym iPhone'em.

Z tego samego źródła wynika, że Foxconn Technology zagwarantował sobie 85% produkcji, podczas gdy Pegatron Technology, specjalizującemu się w wytwarzaniu wersji CDMA, przypadnie pozostałe 15%. Szkoda tylko, że wciąż nie wiadomo, co takiego produkują, zarówno w kwestii wyglądu, jak i parametrów technicznych. Czyżby rok 2011 miał skończyć się bez premiery nowego iPhone'a?

Źródło: Cellular News

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)