iPod touch pozbawiony kamery w ostatniej chwili?

iPod touch pozbawiony kamery w ostatniej chwili?
Paweł Cebula

14.09.2009 08:00, aktual.: 14.09.2009 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Okazuje się, że zaskoczenie odnośnie braku kamery w iPodzie touch nie jest bezzasadne. Po rozebraniu iPoda touch, niektórzy wysnuwają wnioski, że Apple zostało zmuszone do zmiany decyzji odnośnie zastosowania kamery. Co więcej, musiało to się stać w ostatniej chwili.

Większość osób była niemal pewna, że iPod touch będzie wyposażony w kamerę. Jak się okazało w trakcie keynote - jedynym modelem iPoda wyposażonym w ten element będzie nano. Decyzja dziwna, pytań wiele - głos więc zabrał sam Jobs, wyjaśniając przyczyny takiej, a nie innej decyzji. Teoretycznie ma to sens, ale dociekliwi użytkownicy dostarczają dowodów, że nie jest to prawdą.

Rozebrano iPoda touch 3G i porównano numery seryjne poszczególnych elementów, z numerami widocznymi na zdjęciach, które wyciekły jakiś czas temu. Okazuje się, że są one identyczne. Środek różni się tym, że w wersji finalnej tego urządzenia nie ma kamery, a w pustym miejscu umieszczono fragment tworzywa.

Całość idealnie pasuje do informacji o możliwych opóźnieniach premiery iPodów touch 3G, które mogą być spowodowane problemami z kamerą, jaka miała być zamontowana w tym urządzeniu. W tej sytuacji, kamera jest jednym z "pewniaków" przy następnej aktualizacji iPoda touch.

Źródło: Hardmac

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)