IQ Alarm [giveaway]

IQ Alarm [giveaway]
Zbyszek Kowal

28.04.2011 12:43, aktual.: 28.04.2011 14:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli szukaliście budzika, który postawi Was na równe nogi, to polecam polską aplikację IQ Alarm. Co najważniejsze, mamy również kilka darmowych kodów do rozdania. Szczegóły w rozwinięciu wpisu.

IQ Alarm to unikalny alarm na iPhone'a, iPoda Touch oraz iPada, który jest połączeniem inteligentnego alarmu i testu IQ. Wystarczy w kilku prostych krokach ustawić alarm i poczekać, aż zadzwoni - ten alarm Cię obudzi!

Aplikacja jest stosunkowo prosta w obsłudze i pozwala szybko zarządzać listą alarmów - wszystkie ustawienia przy dodawaniu alarmu są przedstawione na jednym ekranie, a włączanie lub wyłączanie alarmu sprowadza się do zmiany położenia przełącznika na liście. Każdemu alarmowi można przypisać osobny dźwięk alarmowy, częstotliwość występowania oraz poziom trudności zagadki.

Obraz

IQ Alarm to nie tylko budzik - jest to także elegancki i minimalistyczny zegarek o stonowanej kolorystyce barw, w sam raz do korzystania w nocy lub przy mniejszym dostępie światła. IQ Alarm kosztuje 0,79 euro i jest dostępny pod tym adresem.

GIVEAWAY

Dla dziesięciu śpiochów mamy kody do rozdania. Tym razem jednak nie nagradzamy najszybszych czytelników, ale tych najodważniejszych. Każdemu zdarzyło się kiedyś zaspać. Pochwalcie się nam Waszą historią – spośród wszystkich odpowiedzi wybierzemy 10 i nagrodzimy je kodami na aplikację IQ Alarm.

Nie zapomnijcie podać swojego adresu e-mail. To jedyny sposób na otrzymanie nagród. Adresy są widoczne tylko dla redakcji. Na Wasze komentarze czekamy do niedzieli.

Przypominamy, że kody na gry w naszym konkursie można zrealizować w programie iTunes. Wymagane jest darmowe konto.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)