Iron Fist Boxing w Android Markecie [wideo]

Iron Fist Boxing w Android Markecie [wideo]

Iron Fist Boxing w Android Markecie [wideo]
Zbyszek Kowal
29.04.2011 07:10, aktualizacja: 29.04.2011 09:10

Powiadają, że boks odchodzi pomału w zapomnienie, ustępując miejsca zawodnikom MMA. Coś musi być na rzeczy, skoro nawet gry o typowo bokserskim tytule tak naprawdę są symulatorem mieszanych sztuk walki. W sklepie Google’a pojawił się Iron Fist Boxing.

Tytuł najnowszego dzieła firmy Realtech sugeruje, że jest to boks, a tak naprawdę to walki MMA. Największą zaletą Iron Fist Boxing jest bez wątpienia trójwymiarowa grafika, która doskonale wykorzystuje moc układu Tegra 2. Poniższy materiał wideo nagrano w kiepski sposób, ale co nieco można zobaczyć.

Gra uruchamia się tylko na telefonach z Androidem 2.2 lub wyższym. Do dyspozycji gracza jest 6 trybów rozgrywki. Można rozgrywać pojedyncze sparingi, trenować lub pokusić się o piękną zawodową karierę.

Twórcy przygotowali kilka ciekawych miejsc do odwiedzenia: Brazylia, Kanada, Tajlandia oraz USA. Dodatkowo zawodnik może zmierzyć się z 32 różnymi oponentami, którzy walczą popularnymi dla tej dyscypliny sportu technikami.

Jeżeli zatem marzyliście o konfrontacji Muay Thai z technikami bokserskimi, to macie szansę pograć. Iron Fist Boxing można pobrać z Android Marketu w cenie 8,5 zł. Ktoś się odważy wyjść na ring?

Źródło: Droid Gamers

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)