iTransmission 2 - prosty klient sieci BitTorrent dla iOS 5

iTransmission 2 - prosty klient sieci BitTorrent dla iOS 5
Krystian Bezdzietny

16.04.2012 10:00, aktual.: 16.04.2012 12:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jeżeli na bieżąco obserwujecie programy pojawiające się w Cydii, to pewnie doskonale kojarzycie program iTransmission, który został stworzony po to, aby w prosty sposób umożliwić na urządzeniach z iOS-em pobieranie plików .torrent. Minęły miesiące i program w końcu doczekał się aktualizacji. iTranssmission 2 jest już dostępny w Cydii i współpracuje z najnowszym softem iOS 5.

Klientów BitTorrenta w Cydii nie brakuje. Jednak aby wybrać tę naprawdę dobrą, użyteczną, nieskomplikowaną aplikację służącą wiadomemu celowi, trzeba się naprawdę nagimnastykować. iTransmission był właśnie taką aplikacją, jednak deweloper zaprzestał aktualizowania swojego dzieła, przez co było ono niekompatybilne z najnowszym oprogramowaniem. Dziś się to zmienia.

iTransmission 2 to niesamowicie prosta aplikacja, świetnie współpracująca z systemem iOS. Wszystko jest w niej czytelne, a operacje na .torrentach to po prostu bajka. Wystarczy otworzyć za pomocą Safari dowolną stronę z Torrentami, zainicjować pobieranie wybranego elementu, po czym pojawi się zapytanie, czy chce się otworzyć wybrany plik przy użyciu iTransmission 2. Po wyrażeniu zgody aplikacja ekspresowo zacznie pobieranie, wyświetlając informacje o liczbie seedów, prędkości pobierania itd. Pobierany plik zapisywany jest w lokalizacji /var/mobile/documents/iTransmission/download. Jeżeli plik zostanie w całości ściągnięty, wystarczy udać się do wskazanej lokalizacji i otworzyć materiał. W takim przypadku aplikacja iFile będzie na wagę złota.

iTransmission 2 dostępny jest w Cydii całkowicie za darmo i działa zarówno na iPhone'ach, jak i iPadach.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)