iTunes 11 z nowym interfejsem?

iTunes 11 z nowym interfejsem?

iTunes 11 z nowym interfejsem?
Zbyszek Kowal
01.08.2011 18:05, aktualizacja: 01.08.2011 20:05

O tym, że nowy iTunes pojawi się na rynku, z pewnością nikogo nie trzeba przekonywać. Droga ewolucji wydaje się w przypadku Apple’a pewna. Jak jednak donoszą zachodnie media, nowy iTunes będzie zupełnie czymś nowym.

Oczywiście powoływanie się na „wiarygodne źródła” to tak naprawdę wróżenie z fusów, ale zajmijmy się przez chwilkę tym tematem. Zgodnie z tym, co opublikowano na witrynie iDownload Blog, iTunes 11 przejdzie poważną operację kosmetyczną.

Interfejs użytkownika ulegnie całkowitej zmianie. Znany i od wielu lat nie zmieniany przeglądarkowy widok iTunesa ma zostać zastąpiony przez panele podkreślające integrację z iCloud. Wyszukiwarka nowego programu Apple’a będzie natomiast działać podobnie do mechanizmów Spotify.

Oznacza to ni mniej, ni więcej, że nawet stan gry zapisany w Angry Birds będzie przechowywany w pamięci programu. Dziennikarze Boy Genius Report informują też o lepszej integracji z iBooks.

Nowy iTunes nie będzie bowiem tylko narzędziem do pobierania i wgrywania książek oraz PDF-ów na iPhone’a lub iPada, ale również miejscem, w którym pobrane materiały będzie można czytać. I jak się Wam podoba taka wizja? Czy macie własne życzenia dotyczące iTunes 11?

Źródło: idownloadblog

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)