Jailbreak dla OS 3.1 dla iPhone'a już jest

iphone3g-pwned
iphone3g-pwned
Krystian Bezdzietny

16.09.2009 16:00, aktual.: 16.09.2009 18:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Jak zwykle, nie trzeba było długo czekać na możliwość złamania najnowszego oprogramowania - 3.1, którą oferują nam chłopaki od DevTeam. Grupa hackerów udostępniła wczoraj narzędzie - PwnageTool - które daje możliwość użytkownikom Maków stworzenia własnego, złamanego softu 3.1 w postaci pliku .ipsw.

Niestety, jak wspomniałem wyżej, złamać na razie swoje zabawki mogą jedynie użytkownicy Maków. DevTeam donosi, że znana nam już aplikacja RedSn0w zostanie udostępniona na dniach, co da możliwość złamania iPhonów także użytkownikom Windowsa.

Dzięki PwnageTool możemy stworzyć obraz oprogramowania dla iPhone'a 2G, iPhone'a 3G oraz iPoda Touch 1G. Na wersje dla pozostałych urządzeń należy jeszcze poczekać. Aplikację PwnageTool możemy bezpłatnie pobrać z tego źródła.

Uwaga! Należy pamiętać, że jeśli korzystamy z programowej możliwości zdjęcia simlocka z iPhone'a 3G lub 3GS, za pomocą ultrasn0w, to należy się jeszcze wstrzymać z aktualizacją oprogramowania na swoim urządzeniu. Przynajmniej te osoby, które nie mają możliwości skorzystania z PwnageTool i utworzenia własnego obrazu.

źródło: iSpazio

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)