Jailbreak iPhone OS 3.1 już możliwy, ale czy warto aktualizować?

Jailbreak iPhone OS 3.1 już możliwy, ale czy warto aktualizować?
Paweł Cebula

17.09.2009 07:00, aktual.: 17.09.2009 09:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Od chwili premiery iPhone OS 3.1 minęło niewiele ponad tydzień, a iPhone Dev Team udostępnił nową wersję PwnageTool, który pozwala na odblokowanie najnowszego oprogramowania przeznaczonego dla iPhone'ów. Czy warto jednak teraz aktualizować swoje oprogramowanie?

Nowa wersja PwnageTool pozwala na stworzenie własnego złamanego i odblokowanego firmware'u, który możemy zainstalować na naszych iPhone'ach 2G, 3G lub iPodzie touch 1 generacji. Aktualizacje raczej powinny przebiec bez większych problemów, ale czasami zdarzają się różne nieprzewidziane sytuacje.

Dzisiaj przy próbie zaktualizowanie firmware'u na iPhonie 2G, pod sam koniec procesu otrzymałem komunikat, że ukończenie tego zadania nie jest możliwe z powodu nieprzewidzianego błędu. Kolejne próby nic nie dały, pozostał więc restore, który… zadziałał. Posiadasz iPhone'a 3G? Pamiętaj o tym, że w niektórych wypadkach z Twoim iPhonem może zacząć dziać się coś dziwnego.

Moim zdaniem warto poczekać z aktualizacją, bo podobno Apple ma zamiar wydać kolejną wersję 3.1.1 już 25 września, a więc na początku października pojawi się nowy PwnageTool. Aktualizacja do 3.1.1 rozwiąże pewnie problemy, z jakimi spotykają się posiadacze iPhone'ów 3G.

Źródło: iPodBushman

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)