Jailbreak untethered będzie dostępny w Cydii?

Strona głównaJailbreak untethered będzie dostępny w Cydii?
24.12.2010 11:18
Jailbreak untethered będzie dostępny w Cydii?
Krystian Bezdzietny
Krystian Bezdzietny

Wokół zbliżającego się wielkimi krokami jailbreaku untethered dla wszystkich urządzeń iOS 4.2.1 wytworzyło się ostatnio dużo szumu. Miał być on dostępny jeszcze dziś, a okazało się, że będzie pewien poślizg. Miał on być dostępny dzięki nowej wersji redsn0w, a dziś comex informuje, że dany jailbreak będzie dostępny z poziomu Cydii. Czego zatem można się spodziewać?

Obecnie trudno jest zrozumieć kto i w czym ma rację. Co innego mówi comex, a co innego MuscleNerd, a przecież oboje należą do słynnego DevTeamu. Jeśli jailbreak untetehred faktycznie będzie dostępny w Cydii, to takie rozwiązanie znacznie ułatwi życie wszystkim oczekującym na pełne odblokowanie zabawek. Jednak oczywiście nie wiadomo jak to będzie, ponieważ hakerzy przedstawiają dwie różne wersje.

Przypomnijmy, że zdaniem MuscleNerda, nadchodzący jailbreak untethered dla iOS 4.2.1, ma być dostępny dzięki nowej wersji redsn0w, przez co ponowne instalowanie oprogramowania nie będzie wymagane, a wystarczą jedynie dwa kroki, aby trwale zdjąć zabezpieczenia z iOS.

Źródło: iSpazio

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)