Jailbreak untethered dla iOS 5.1.1 już niebawem

Jailbreak untethered dla iOS 5.1.1 już niebawem
Krystian Bezdzietny

12.05.2012 08:00, aktual.: 12.05.2012 10:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Pod2g jest ostatnio dość produktywny na Twitterze, ponieważ co chwilę aktualizuje stan swojego jailbreaku untethered dla iUrządzeń z iOS 5.1.1. Mimo że do jego udostępnienia jest jeszcze trochę czasu, warto zauważyć, że dzięki niemu trwale odblokujemy nie tylko starsze iPhone'y czy iPady, ale wszystkie urządzenia, na których można zainstalować iOS 5.1.1.

Na początku haker napisał, że udało mu się odblokować iOS 5.1 na iPhonie 4. Później dochodziły kolejne urządzenia, aż 10 maja napisał, że odblokował oprogramowanie 5.1 w najnowszym iPadzie. Potem pojawił się wpis, że haker spróbuje zastosować swój jailbreak na iOS 5.1.1 - zadziałało. Koniec końców udało się odblokować iOS 5.1.1 na każdym iUrządzeniu zdolnym do jego instalacji (poza AppleTV). Oczywiście w trybie untethered.

Kiedy jailbreak będzie dostępny?

Przewidywany czas wydania jailberaku: czytajcie moje wcześniejsze wpisy. Co najmniej kilka tygodni do zrobienia narzędzia w formie user friendly. Żadnych testów beta, przykro mi, nawet za 1 000 000 dol.

iPad 3 iOS 5.1 untethered jailbreak © pod2g

Haker na początku zastanawiał się, czy udostępnić jailbreak teraz, czy może poczekać na iOS 6. Skoro pod2g pisze, że wydanie jailbreaku zajmie mu co najmniej kilka tygodni, to być może czeka na zaprezentowanie iOS 6, aby sprawdzić, czy odkryty exploit zadziała na kolejnej generacji softu iPhone'ów.

Źródło: redmondpie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)