Jak dzwonić się do Anglii? Przedstawiamy najprostsze sposoby

Jak dzwonić się do Anglii? Przedstawiamy najprostsze sposoby

Podpowiadamy, jak dzwonić do Anglii
Podpowiadamy, jak dzwonić do Anglii
Źródło zdjęć: © Beata Zawrzel/REPORTER/EastNews
Karolina Modzelewska
23.12.2019 11:28, aktualizacja: 23.12.2019 12:28

Kontakt telefoniczny to jedna z podstawowych form wymiany informacji z osobami, które nie znajdują się pobliżu. Również z tymi przebywającymi poza granicami kraju ze względów zawodowych lub prywatnych. Podpowiadamy w jaki sposób dzwonić do Anglii – z telefonu komórkowego i stacjonarnego.

Wykonanie telefonu do Anglii wbrew pozorom nie jest tak prostą sprawą, jak mogłoby się wydawać, Dlatego przygotowaliśmy zbiór przydatnych porad, pozwalających dodzwonić się do pożądanych osób szybko i skutecznie.

Jak dzwonić do Anglii na polski numer?

Dzwoniąc do Anglii na numer znajdujący się w polskiej sieci np. Play czy T-mobile nie musimy wykonywać specjalnych działań. Istotne, aby osoba przebywająca za granicą miała uruchomioną opcję połączeń roamingowych. Przed wybieranym numerem należy umieścić +48.

Jak dzwonić do Anglii na brytyjski numer?

Jeśli osoba do której dzwoniły posługuje się brytyjskim numerem telefonu, wówczas konieczne jest wpisanie numeru kierunkowego +44.

Jak dzwonić do Anglii z telefonu komórkowego i stacjonarnego?

Czy jest różnica z jakiego telefonu wykonujemy połączenie do Anglii? Tak, ponieważ w przypadku telefonu komórkowego i stacjonarnego obowiązują inne numery kierunkowe. Dla komórek jest to wspomniane +48, a dla telefonów stacjonarnych 0044.

Inne sposoby na połączenia

Osoby, które mają możliwość połączenia z dostępną siecią WiFi lub mobilną mogą wykonywać połączenia również przy wykorzystaniu dostępnych komunikatorów np. Whatsapp lub Messenger. W przypadku Whatsapp należy posiadać poprawny numer telefonu z odpowiednim numerem kierunkowym. W przypadku aplikacji Messenger nie jest to wymagane.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)