Jak idzie telewizji mobilnej?

info-tv-fm wygrało przetarg
info-tv-fm wygrało przetarg
Kira Czarczyńska

14.09.2009 13:45, aktual.: 14.09.2009 15:45

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Uruchomienia w naszym kraju mobilnej telewizji nie można się już było doczekać. Oczywiście, przy tej okazji odbywały się przetargi, potem omawiano wszelkie kontrowersje wokół ich rozstrzygania, a kiedy to się znudziło - zapanowała cisza.

Najlepszym przykładem drastycznego spadku zainteresowania tą usługą jest fakt, że... mobilna telewizja już działa. I mało kto to zauważył.

Najlepszym przykładem drastycznego spadku zainteresowania tą usługą jest fakt, że... mobilna telewizja już działa. I mało kto to zauważył.

Uruchomienie w Warszawie mobilnej telewizji przeszło w zasadzie bez większego echa. Znacznie bardziej interesowano się wcześniej kwestią wyłonienia jej operatora, niż teraz startem tej, jakby nie było nowej, usługi.

Albert Kuźmicz, prezes NFI Magna Polonia powiedział Pulsowi Biznesu:

Od 4 września usługa w Warszawie jest już uruchomiona. W najbliższym czasie zamierzamy udostępnić ją posiadaczom telefonów komórkowych, wyposażonych w odpowiednią opcję.

Ok, nie ma jeszcze komercyjnej usługi, takiej, którą można sobie wykupić i z niej korzystać - niewątpliwie jednak jest to i tak potężny skok w kierunku nowego medium. Zapowiada się ona zresztą całkiem nieźle: oferta programowa, jak zapewnia prezes Magny, będzie uwzględniać nie tylko nasze rodzime produkcje, ale także programy znane na całym świecie, jednak nie dostępne jeszcze w Polsce.

Usługa zostanie zaprezentowana szerszej publiczności na specjalnej konferencji prasowej pod koniec września. O czasie wprowadzenia mobilnej TV komercyjnie, jej cenie oraz o kampanii reklamowej mają w zamierzeniu zadecydować... klienci Info-TV-FM.

Źródło: Puls Biznesu

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)