Jak na Samsungu Galaxy S działa Asphalt 5?

Jak na Samsungu Galaxy S działa Asphalt 5?

Jak na Samsungu Galaxy S działa Asphalt 5?
Mateusz Żołyniak
30.06.2010 10:00, aktualizacja: 30.06.2010 12:00

Podczas testów nowych smartfonów nie może zabraknąć prezentacji działania gry Asphalt 5, która dostępna jest na wszystkie nowe platformy. Zobaczmy więc jak na rewelacyjnym Samsungu Galaxy S działa jeden z popularniejszych tytułów Gameloftu.

Asphalt 5 na Galaxy S, jak mogliście się sami przekonać, działa szybko i płynnie. Jest to niewątpliwie zasługą świetnego układu Hummingbird (z układem graficznym PowerVR SGX540), który znajdziemy we wnętrzu nowego cacka Samsunga - gra była odpalona wraz z kilkoma uruchomionymi w tle aplikacjami.

Warto zwrócić uwagę, że pojawiają się tu jednak drobne przycięcia, które obserwowane są również w Motoroli Milestone czy HTC Desire. Może być to wina samej gry, uruchomionych w tle aplikacji, które łączą się w tle z internetem lub systemu Android, który w obecnej wersji nie wspiera jeszcze w pełni OpenGL 2.0 ES.

Patrząc jednak na Asphalta 5 na Samsungu Wave, gdzie także czasami pojawiają się malutkie przycięcia stawiałbym osobiście na to, że jest to jakieś drobne niedopracowanie w grze Gameloftu.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)