Jak połączyć aplikacje Wideo oraz Muzyka na iOS 5?

Jak połączyć aplikacje Wideo oraz Muzyka na iOS 5?

Jak połączyć aplikacje Wideo oraz Muzyka na iOS 5?
Krystian Bezdzietny
30.10.2011 11:00, aktualizacja: 30.10.2011 12:00

Jak wielkie było moje zdziwienie, gdy po zainstalowaniu oprogramowania iOS 5 zamiast zwykłej ikony iPod pojawiły się pozycje Wideo oraz Muzyka, czyli kombinacja jak w iPodzie. Choć dziś do tego przywykłem i średnio mi to przeszkadza, to pewnie są użytkownicy, którzy najchętniej wróciliby do starego połączenia. Dla nich powstała aplikacja Unify iPod for iOS 5.

Jeszcze w oprogramowaniu iOS 4 i poprzednich jego wersjach system ikon wyglądał tak, że Wideo to była niejako jedna z kategorii aplikacji iPod. Takie rozwiązanie stosowano wyłącznie w iPhone'ach, ponieważ iPody touch fabrycznie miały osobno Wideo oraz Muzykę. Teraz taki system jest również na telefonach - aplikacja iPod z niewyjaśnionych przyczyn się rozdwoiła.

Aby je więc z powrotem połączyć, zaopatrz się w aplikację Unify iPod for iOS 5. Od razu po jej zainstalowaniu i wykonaniu respringu zobaczysz, że nie ma aplikacji Wideo i Muzyka - jest poczciwy iPod. Program dostępny jest za darmo dla wszystkich użytkowników odblokowanego oprogramowania iOS 5, czyli w Cydii.

Jeżeli zechcesz powrócić do rozwiązania Muzyka + Wideo, to po prostu odinstaluj Unify iPod for iOS 5 z Cydii, wykonaj respring i wszystko wróci do normy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)