Jak powstaje obrzydliwie drogi Vertu Constellation Quest? [wideo]

Jak powstaje obrzydliwie drogi Vertu Constellation Quest? [wideo]

Jak powstaje obrzydliwie drogi Vertu Constellation Quest? [wideo]
Paweł Żmuda
14.10.2010 11:00, aktualizacja: 14.10.2010 13:00

Telefony Vertu słyną z... wysokiej ceny. Najnowszy produkt luksusowego producenta - Vertu Constellation Quest, kosztujący od 4 do 7 tysięcy dolarów (w przeliczeniu od 11 do prawie 20 tysięcy złotych), doczekał się właśnie ciekawego klipu promocyjnego. Firma postanowiła zdradzić kulisy produkcji swoich urządzeń. Jak powstaje komórkowy luksus?

Na początek warto zauważyć, że Constellation Quest jest jednym z najtańszych urządzeń producenta. Komórka produkowana jest prawie całkowicie ręcznie. Każdy model poleruje pracownik Vertu, a wewnątrz możemy znaleźć nawet podpis konkretnego pracownika, który zajmował się naszym egzemplarzem.

Pracownicy Vertu pragną nas przekonać, że wydawanie 11 tysięcy na telefon komórkowy wcale nie jest tak niedorzeczne, jak mogłoby się wydawać. Popatrzmy, w jaki sposób chcą zmienić nasze podejście:

Trzeba przyznać, że luksusowe skrzyżowanie BlackBerry i biznesowej Nokii prezentuje się bardzo ciekawie. Szkoda tylko, że większość z nas nie może pozwolić sobie na taki model.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)