Jak prezentują się świąteczne promocje Plusa?

Plus promocje świąteczne
Plus promocje świąteczne
Mateusz Żołyniak

07.11.2013 09:30, aktual.: 07.11.2013 10:30

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć Plus wprowadziła wczoraj świąteczne promocje, a wraz z nimi nowe zestawy urządzeń i oferty łączone. Czy warto się nimi zainteresować?

Plus pochwalił się dzisiaj wprowadzeniem do oferty nowych smartfonów, modemów, routerów, tabletów czy telewizorów, które mają być oferowane w atrakcyjnych zestawach. Dostępne są m.in.:

  • zestaw ze smartfonem LG Swift L7, tabletem Prestigio MultiPad2 Ultra Duo 8.0 3G i pakietem telewizyjnym Cyfrowego Polsatu za 79,90 zł miesięcznie;
  • zestaw Internet 15 GB z modemem ZTE MF823, smartfonem Samsung Galaxy Trend z 400 minutami na rozmowy i pakiet Cyfrowego Polsatu z dekoderem HD 3000 (wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję oraz obniżony o 20 zł abonament telefoniczny);
  • zestaw Internet 15 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7.9\ 3G oraz pakiet telewizyjny Cyfrowego Polsatu za 84,90 zł miesięcznie (wysokość abonamentu uwzględnia 100% rabatu na telewizję).

Operator przygotował również promocję dla klientów Plus Abonament lub Plus Internet. Jeżeli korzystają oni z oferty za co najmniej 59,90 zł, otrzymają możliwość zakupu pakietu telewizji satelitarnej Mini HD Cyfrowego Polsatu, w ramach której dostępnych jest 36 kanałów.

Lepiej prezentują się zestawy dostępne w ofercie Trzy miej na święta:

  • zestaw ze smartfonem Samsung Galaxy Core i telewizorem Samsung LED Smart TV 40\ za 99,90 zł;
  • zestaw z Internetem 10 GB z tabletem Acer Iconia A1 811 7,9\ 3G, laptopem Acer Aspire E1 530 i routerem domowym LTE ZTE MF28D za 99,90 zł miesięcznie.

Rozszerzono promocję, w ramach której abonament telefoniczny w Plusie jest obcinany o połowę, a doładowania w taryfach mix podwajane. Od 6 listopada - na takich samych zasadach jak klienci Internetu w Plusie - objęci są nią również klienci Internetu LTE w Cyfrowym Polsacie.

Moim zdaniem nowe oferty nie są rewolucyjne. Sprzęt oferowany w większości zestawów to tradycyjnie tańsze urządzenia (głównie smartfony) i nie ma tu większego wyboru. Szkoda, że operator nie zadbał o więcej urządzeń. Mógł się także pokusić o przygotowanie zestawów, w których można byłoby dobierać smartfony z wyższej półki. Spodziewałem się czegoś więcej. Trzeba jednak przyznać, że ogólnie ceny zestawów są dość korzystne, a dużą popularnością mogą cieszyć się opcje Trzy miej na święta, w których oferowane są laptop Acera czy telewizor Samsunga.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)