Jak radzić sobie z uciążliwym pasażerem w pociągu? [wideo]

Lakeysha Beard
Lakeysha Beard
Paweł Żmuda

18.05.2011 11:00, aktual.: 18.05.2011 13:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Odebranie telefonu podczas jazdy w autobusie lub pociągu czasem jest konieczne. Większość osób stara się w takich sytuacjach rozmawiać tak, by nie irytować współpasażerów. Większość, ale nie wszyscy. Czym może się skończyć zbyt głośna rozmowa przez telefon?

W zeszły weekend służby porządkowe w Stanach Zjednoczonych udowodniły, że uciążliwy pasażer wcale nie musi być bezkarny. Pani Lakeysha Beard, pasażerka pociągu amerykańskiego przewoźnika Amtrak, wybrała się w długą podróż z Oakland w Kalifornii. Zaraz po zajęciu miejsca w pociągu Beard rozpoczęła głośną rozmowę przez komórkę.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że z komórką nie rozstawała się praktycznie przez cały czas. Zirytowani pasażerowie początkowo zwracali uwagę problematycznej pasażerce, ta jednak nic sobie z tego nie robiła. Do pomocy wezwano obsługę pociągu, która ostatecznie zdecydowała się na zatrzymanie składu w Salem w Oregonie. Po 16 godzinach podróży pasażerka została wyprowadzona z pociągu pod eskortą mundurowych.

Amtrak train stopped by police

Po wyprowadzeniu Lakeysha Beard poskarżyła się, że władze potraktowały ją bez należytego szacunku. A może brakiem szacunku były jednak krzyki i awantury w specjalnym, cichym przedziale?

Źródło: komonews

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)