Oto, jak śledzić na smartfonie mistrzostw Europy w siatkówce 2017

Oto, jak śledzić na smartfonie mistrzostw Europy w siatkówce 2017
Źródło zdjęć: © WP/ Bolesław Breczko
Bolesław Breczko

24.08.2017 17:44, aktual.: 24.08.2017 19:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Mistrzostwa Europy w piłce siatkowej mężczyzn Polska 2017 zainauguruje mecz Polska – Serbia na stadionie PGE Narodowy. Oto, jak śledzić to spotkanie - i całe rozgrywki LOTTO Eurovolley 2017 - na smartfonie.

Oglądaj na żywo

Transmisje wszystkich meczów imprezy LOTTO Eurovolley 2017 prowadzone są na kanałach sportowych Polsatu, które można oglądać na żywo w aplikacji Ipla, czyli popularnej usłudze z materiałami wideo na żądanie.

Obraz
© Ipla

Konieczne do tego jest jednak wykupienie pakietu Ipla Sport, w ramach którego obok kanałów Polsat Sport dostępne są np. te Eurosportu. Cena pakietu to:

  • 10 zł na klientów Plusa lub Cyfrowego Polsatu;
  • 19,90 zł dla wszystkich innych użytkowników.

W Ipli za darmo będzie można obejrzeć ceremonię otwarcia oraz pierwszy mecz Polaków. Ten będzie transmitowany na antenie Polsatu, więc można sięgnąć również po aplikację WP Pilot.

Relacje na żywo i najświeższe wiadomości

Obraz
© WP Sportowe Fakty

W aplikacji WP Sportowe Fakty można całkowicie za darmo śledzić relację z rozgrywek w formie tekstowej. Aplikacja oferuje też wszystkie najważniejsze informacje dotyczące turnieju, a także sportowe ciekawostki.

Obraz
© Sport.pl

Bardzo podobne treści można znaleźć również w innych aplikacjach sportowych polskich wydawców. Przykładem jest choćby Sport.pl LIVE.

Coś dla największych fanów siatkówki

Fani siatkówki, a przynajmniej ci, którzy posiadają smartfony z Androidem, mogą sięgnąć do tego po program Wiadomości siatkarskie. Zbiera on artykuły z największych serwisów sportowych i wyświetla je w jednym miejscu.

Co robić w czasie między meczami?

Obraz
© Lotto Eurovolley Poland 2017

A pomiędzy meczami możesz zagrać w oficjalną grę mistrzostw LOTTO Eurovolley Poland 2017. Wybierz drużynę i poprowadź ją do zwycięstwa. Program dostępny jest za darmo.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)