Jak spersonalizować telefon, zanim się go kupi? HTC ma sposób

HTC Wprowadzenie
HTC Wprowadzenie
Adrian Nowak

12.03.2013 14:00, aktual.: 12.03.2013 15:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Na stronie HTC Wprowadzenie pojawił się już nowy flagowiec tajwańskiej spółki. Internauci mogą więc łatwo spersonalizować urządzenie, zanim jeszcze trafi ono w ich ręce.

Na stronie HTC Wprowadzenie pojawił się już nowy flagowiec tajwańskiej spółki. Internauci mogą więc łatwo spersonalizować urządzenie, zanim jeszcze trafi ono w ich ręce.

Pierwszym krokiem konfiguracji jest po prostu wybranie języka, a następnie wersji smartfona HTC One bądź starszego modelu HTC One X+. Kolejne czynności to ustawienie kanałów wyświetlanych w ekranie głównym, ulubionych aplikacji, dźwięków, zakładek, tapety oraz blokady ekranu. W kilka minut można się więc rozprawić z podstawowymi ustawieniami.

Opcjonalnie można połączyć urządzenie z kontami w Yahoo, na Hotmailu czy Dropboksie, by było błyskawicznie gotowe do pracy. Na koniec pozostaje już tylko zsynchronizować ustawienia z kontem HTC bądź profilem na Facebooku. Aby zastosować ustawienia, niezbędne jest mimo wszystko fizyczne urządzenie, które również trzeba powiązać z profilem HTC.

HTC Wprowadzenie to ciekawy pomysł, który pozwala zżyć się z telefonem, zanim jeszcze zdecydujemy się go kupić. Przesiadka na nowy sprzęt zawsze wiąże się z pewnymi niedogodnościami, które w ten sposób można łatwo zminimalizować. Gdy przyniesiemy już nowego smartfona do domu, wystarczy tylko zalogować się do konta HTC i czekać, aż urządzenie zajmie się resztą.

Tajwański koncern poinformował, że HTC One potrafi zaimportować backup danych z iPhone'a, więc użytkownicy, którzy porzucają sprzęt Apple'a, powinni mieć ułatwione zadanie. Spółka dwoi się i troi, by klienci mogli jak najłatwiej przejść na urządzenia HTC, jednak nie ma co ukrywać, że można się było postarać jeszcze bardziej.

Skoro HTC umożliwia skonfigurowanie telefonu przed zakupem, idealnie byłoby, gdyby do rąk użytkowników trafiał on już z wgranymi ulubionymi aplikacjami. Choć bez wątpienia wiązałoby się to z wieloma utrudnieniami logistycznymi, nie trzeba chyba długo przekonywać, że klienci z pewnością doceniliby praktycznie bezbolesne przejście na nowe urządzenie.

Źródło: HTC Wprowadzenie

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)