Jak używać funkcji Timelines na iPadzie?

Jak używać funkcji Timelines na iPadzie?
Krystian Bezdzietny

24.11.2011 12:19, aktual.: 24.11.2011 13:19

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

We wrześniu twórcy Facebooka zaprezentowali nowości, w jakie portal niebawem zostanie wyposażony. Wśród nich jest m.in. Timelines, czyli całkowite odświeżenie dla kart profili, dzięki którym będzie można przeglądać zdarzenia znajomych na specyficznej osi czasu. Choć Timelines nie jest jeszcze oficjalnie dostępny dla wszystkich, można z jego uroków korzystać na iPadzie.

Trudno powiedzieć, kiedy władze Facebooka zdecydują się na udostępnienie Timelines wszystkim użytkownikom. Na razie z tego narzędzia mogą korzystać deweloperzy oraz wszyscy ci, którzy podjęli się odpowiednich kombinacji mających na celu odblokowanie funkcji.

Choć Facebook dla iPada ostatnio doczekał się całkiem poważnej aktualizacji, to w obsługę Timelines go nie wyposażono. Prawdę mówiąc, zanim Timelines dotrze do mobilnych klientów Facebooka, trochę czasu na pewno minie. Dlatego Loytr, deweloper aplikacji MyPad, specjalnie stworzył program Timelines for Facebook. Dzięki niemu od razu będzie można używać Timelines na iPadzie.

Przeglądanie profili w stylu Timelines uzależnione jest od tego, czy inni użytkownicy również odblokowali u siebie tę funkcję. Jeśli tego nie zrobili, profil będzie widoczny w standardowym stylu.

Funkcja Timelines for Facebook dostępna jest dla użytkowników iPada za darmo w App Store.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)