Jak włączyć raporty doręczenia SMS'ów w iPhonie?

Jak włączyć raporty doręczenia SMS'ów w iPhonie?

raport
raport
Paweł Cebula
02.09.2009 06:00, aktualizacja: 02.09.2009 08:00

Wśród wad wymienianych na niekorzyść iPhone'a padały tak prozaiczne zarzuty jak np. brak możliwości włączenia raportów doręczenia wiadomości SMS. Można było kombinować z kodami dodawanymi na początku wiadomości, ale nie było to zbyt wygodne. Teraz istnieje możliwość włączenia raportów!

Jeżeli jesteśmy zainteresowani taką funkcją - zdaniem jednych przydatną, a według innych całkowicie zbędną - musimy posiadać iPhone'a wprowadzonego w tryb jailbreak. Jeżeli dysponujemy takim telefon, to najprawdopodobniej posiadamy także Cydię - uruchamiamy ją i dodajemy nowe źródło: http://iphonedelivery.advinux.com/cydia.

Po dodaniu, odświeżeniu źródeł na liście aplikacji pojawić się powinna pozycja o nazwie iPhoneDelivery - oczywiście instalujemy ją. Przed skorzystaniem z tej opcji konieczne będzie jeszcze ponowne uruchomienie iPhone'a. Teraz wejdź w Ustawienia -> Wiadomości i aktywujemy odpowiednie opcje.

Jeżeli wszystkie kroki zostały wykonane poprawnie, to po wysłaniu wiadomości na ekranie powinien pojawić się komunikat z informacjami o tym, że wiadomość została wysłana i doręczona o konkretnej godzinie, do danego odbiorcy.

Źródło artykułu:WP Komórkomania
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)